a 39

Osiemnaste Urodziny Julity

Uwielbiam wracać do zdjęć rodzin, którym mogłam pomóc uchwycić i zatrzymać ważny moment w ich życiu. Rok temu miałam przyjemność robić reportaż z osiemnastych urodzin Klaudii, która jest siostrą naszej dzisiejszej królowej balu – Julity.

Jeśli macie ochotę zobaczyć również zdjęcia z osiemnastych urodzin Klaudii zapraszam do linku na dole.

Dziękuje za wspólnie spędzony czas,

FOTOGRAFIA OSIEMNASTEK

Zbliżają się Twoje osiemnaste urodziny i chciałabyś, aby pozostały one niezapomniane do końca życia? Pamięć jest ulotna, a szczególnie jeżeli chodzi o tego typu imprezy!

Podczas trwania osiemnastki, większość czasu spędzam ze wzrokiem przy wizjerze aparatu, w skupieniu czekając na ciekawe momenty, miny, zachowania i reakcje. Zdjęcia które wykonuje oddają w 100% atmosferę panującą podczas Twojego przyjęcia urodzinowego- co można zobaczyć w przykładowych realizacjach lub galerii. Staram się fotografować w taki sposób, aby każdy z Twoich znajomych był obecny na zdjęciach!

Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważną rolę pełni czas w jakim zostaną oddane fotografie. Staram się pracować szybko, jednocześnie zachowując najwyższą jakość oferowanych fotografii, dlatego średni czas oczekiwania na gotowe fotografie to 10 dni roboczych!

Fotografie wykonuję głównie na terenie Warszawy, Ożarowa Mazowieckiego jednak nie ograniczam się do ilości dzielących nas kilometrów. Miejsce w którym chciałbyś abym wykonał dla Ciebie fotografie podczas tych radosnych, imprezowych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

Osiemnastych urodzin nie powtórzysz

Ale za to możesz je odtworzyć oglądając zdjęcia z osiemnastki.

Wasz fotograf na osiemnastkę Monika.

PS: Na blogu jest tylko fragment reportażu. Całość jest wyłącznie wysyłany do osób zamawiających

( gotowy materiał z osiemnastych urodzin to około 300-500 zdjęć )