Fotografia ślubna

Długo czekacie na ten dzień. Przygotowujecie się do niego miesiącami, jeśli nie dłużej. Zapraszacie wszystkie bliskie Wam osoby. Chcecie, żeby byli tam z Wami, żeby widzieli Was w tej chwili, w tych pięknych strojach słyszeli to, co będziecie sobie przysięgać. Ten dzień pełen jest wzruszeń i radości, wzniosłych momentów, drobnych gestów. I oczywiście dobrej zabawy! Tańców, toastów, życzeń… Dzieje się tak dużo, a czas mija tak szybko!

Dlatego dobre zdjęcia są ważne. Bo tort zostanie zjedzony, kwiaty zwiędną, muzyka ucichnie, a one zostaną z Wami na zawsze. Pomogą Waszym pięknym wspomnieniom wracać do Was.

DLACZEGO POWINNIŚCIE WYBRAĆ NAS?

Wierzymy w wyjątkowe relacje między ludźmi. Dlatego zrozumienie każdej pary jest kluczowe dla ustalenia poziomu wzajemnego zaufania, dzięki któremu fotografia staje się naturalna i spontaniczna. Ważne jest dla nas poznanie pary, z którą pracujemy, ponieważ chcielibyśmy być bardziej nowym przyjacielem niż wynajętym usługodawcą.

Dla nas najważniejsze jest poznanie się nawzajem. Dopiero później zapada decyzja o dalszej współpracy.

Fotografia ślubna

Pozwól nam pokazać historię o tym, jak wyjdziesz na imprezę z narzeczoną, a wrócisz z Żoną.

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Fotografia ślubna – pamiątka na całe życie

Szukacie fotografa ślubnego? Jeśli tak, to dobrze trafiliście!
Wykonanie dobrego reportażu z tak ważnego dnia to odpowiedzialne zadanie dla każdego fotografa, ponieważ dzień, na który czekaliście tak długo, jest niepowtarzalny i jeśli nie zostanie on dobrze sfotografowany, to niestety drugiej takiej szansy nie dostaniemy.

Fotografia ślubna nie jest łatwym zadaniem dla każdego fotografa, dlatego że jest bardzo przekrojowa dziedzina fotografii – zaczynając od reportażu przechodząc do fotografii portretowej, a kończąc na fotografii produktowej. To, co w fotografii ślubnej ma równie duże znaczenie to uwiecznienie nie tylko głównych elementów ceremonii, jak zakładanie obrączek czy pierwszy taniec, ale również uwiecznienie wydarzeń będących w tle, a są to m.in.: relacje, uśmiechy czy czułości.

Współpraca z fotografem ślubnym, który przy tym wszystkim nie zakłóci czerpania radości z tego dnia i w sposób profesjonalny zrealizuje powierzone zadanie, jest jednym z kluczowych elementów.

Chcemy, aby zdjęcia upamiętniały najbardziej ulotne momenty z życia każdej pary, które pozwolą na zatrzymanie tych chwil w naszej pamięci na długie lata!

Fotograf na ślub humanistyczny

Zacznijmy od tego… czym jest ślub humanistyczny?

Śluby humanistyczne to uroczystości, w których zakochani ślubują miłość wyłącznie przed sobą – nie przed urzędnikiem, ani kapłanem. Choć w Polsce śluby humanistyczne nie niosą skutków prawnych, dla wielu par stanowią alternatywę dla tradycyjnego ślubu.
Prowadzony jest przez mistrza ceremonii tzw. Celebranta, który oprócz towarzyszenia młodej parze pomaga również w jej organizacji.

Dla kogo jest ślub humanistyczny?
Na śluby humanistyczne przeważnie decydują się osoby pragnące nieszablonowej oraz spersonalizowanej ceremonii. W tej formie zaślubin podkreślana jest przede wszystkim indywidualność młodej pary, przejawiająca się między innymi w samodzielnie ułożonej przysiędze zamiast gotowej formułki.

Jeżeli waszym marzeniem jest zorganizowanie ceremonii z większym rozmachem niż złożenie przysięgi w Urzędzie Stanu Cywilnego, a jednocześnie nie jesteście związani z żadnym kościołem, ani związkiem wyznaniowym, to ślub humanistyczny może być dla was doskonałą alternatywą.

Warto tutaj nadmienić, że ślub humanistyczny stanowi także możliwość przeprowadzenia ceremonii dla par jednopłciowych – nie istnieją żadne regulacje dotyczące płci narzeczonych. Ponadto pojawiają się doniesienia o ślubach humanistycznych zawieranych przez związki poliamoryczne, czyli więcej niż dwuosobowe.

Śluby humanistyczne – fotograf

Warto, aby tak ważne chwile dla pary chcącej wyznać sobie miłość zostały uwiecznione przez fotografa, dlatego że tort zostanie zjedzony, kwiaty zwiędną, toasty zostaną wzniesione, a uwiecznione chwile na fotografiach zostaną z Wami na zawsze. Pomogą Waszym wspomnieniom wracać do tych wspaniałych chwil, które rozpoczęły waszą wspólną przyszłość!