Fotografia ślubna

Długo czekacie na ten dzień. Przygotowujecie się do niego miesiącami, jeśli nie dłużej. Zapraszacie wszystkie bliskie Wam osoby. Chcecie, żeby byli tam z Wami, żeby widzieli Was w tej chwili, w tych pięknych strojach słyszeli to, co będziecie sobie przysięgać. Ten dzień pełen jest wzruszeń i radości, wzniosłych momentów, drobnych gestów. I oczywiście dobrej zabawy! Tańców, toastów, życzeń… Dzieje się tak dużo, a czas mija tak szybko!

Zdjęcia to zazwyczaj jedyne rzeczy, które przetrwają próbę czasu. Będziecie je przeglądać nie tylko wtedy, gdy spojrzycie wstecz i przypomnicie sobie dzień ślubu, ale także w deszczowy dzień za dziesięć czy dwadzieścia lat i uświadomicie sobie, jak szczęśliwi byliście w dniu ślubu.

DLACZEGO POWINNIŚCIE WYBRAĆ NAS?

Gwarantujemy, że nasz styl będzie nieformalny i naturalny, ale jednocześnie elegancki i wyrafinowany. W przeciwieństwie do wielu innych fotografów, którzy preferują inscenizację Waszych zdjęć w studio, my tworzymy portrety, które są żywe i pełne życia – wszędzie tam, gdzie znajdziemy piękną scenerię. Dołożymy wszelkich starań, aby zintegrować Was z otoczeniem, które znajdziemy, ponieważ lubimy opowiadać historie „romantycznych miejsc wokół nas”

Dla nas najważniejsze jest poznanie się nawzajem. Dopiero później zapada decyzja o dalszej współpracy.

Wśród licznych dostępnych na rynku fotografów ślubnych wyróżnia nas podejście, które łączy pełen profesjonalizm z realną pasją do zdjęć. Dzięki temu możemy oferować zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Ponadto możecie być pewni, że decydując się na współpracę z nami, uzyskacie zadowalające w stu procentach efekty. Zawsze przykładamy wszelką wagę, by para młoda była zadowolona z przygotowanej przez nas sesji – jednocześnie możemy wtedy być szczęśliwi, że oddaliśmy dzieło sztuki w ręce usatysfakcjonowanych klientów.

Wykonane przez nas zdjęcia będą w stu procentach oddawały klimat oraz aurę panującą podczas uroczystości. Dzięki temu, spoglądając na fotografie, będziecie mogli cofnąć się w czasie i jeszcze raz docenić magię tego wyjątkowego dnia. Uwiecznimy na fotografiach wszystkie najważniejsze momenty ślubu – nie skupiamy się jedynie na jednym aspekcie, zamiast tego biorąc pod uwagę wszystkie wartościowe momenty, które wymagają utrwalenia. Fotografia ślubna to jeden z najważniejszych obszarów naszej działalności; staramy się, by zdjęcia, które trafią do klientów, były niczym dzieła sztuki i przekazywały realną wartość. Zapraszamy do umówienia się na rozmowę!

Fotografia ślubna

Pozwól nam pokazać historię o tym, jak wyjdziesz na imprezę z narzeczoną, a wrócisz z Żoną.

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka. Wkracza on w nowy rozdział życia, tworzy własną rodzinę i ślubuje swoją wierność wybrance lub wybrankowi serca. Tak ważne chwile zasługują na właściwe upamiętnienie. Możliwości takie daje fotografia. Jednak samemu łatwo popełnić błąd. Dlatego lepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście. Sprawdź, co mogę Ci zaoferować i dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy w tym wyjątkowym dniu.

Fotografia ślubna to sztuka

Aby wykonać doskonałe zdjęcie, trzeba czuć to, co się widzi. Umiejętność fotografowania emocji i zapisywania ich w postaci obrazu to pewien talent, który trzeba posiadać. Można wykonać setki idealnych technicznie zdjęć, jednak dopóki nie będzie w nich emocji, będą to tylko puste grafiki. Profesjonalna fotografia ślubna polega na zapisaniu emocji malujących się na twarzach pary młodej i ich gości. To pokazanie radości tańczących biesiadników. Zdenerwowania panny młodej przed wejściem do kościoła. Wzruszenia rodziców dających błogosławieństwo. To do tych wspomnień warto wracać.

Gdy dzieje się bardzo dużo

W dniu ślubu dzieje się bardzo dużo i niełatwo nad tym zapanować, by upamiętnić każdą ważną chwilę. Ślub składa się między innymi z:

  • przygotowań pary młodej,
  • błogosławieństwa rodziców,
  • ceremonii ślubu,
  • składania życzeń,
  • pierwszego tańca pana i pani młodej,
  • krojenia tortu weselnego,
  • zabawy,
  • zdjęć grupowych.

Skupiając się na jednym aspekcie, łatwo przegapić inny, ważny moment. Jako zawodowy fotograf posiadam doświadczenie, które pozwala mi odnajdywać najważniejsze zdarzenia w czasie wesela. Wiem, które chwile są ważne dla pary młodej. Dzięki temu potrafię upamiętnić dla was to, co jest naprawdę ważne i do czego będziecie wracać przez kolejne lata, wspominając swój najszczęśliwszy dzień w życiu. Nie pozwól, by wśród zdjęć zabrakło jakichśkolwiek ważnych momentów. Postaw na profesjonalną fotografię ślubną.

Fotoreportaż

Fotografia ślubna to nie tylko setki zdjęć. To także pewna opowieść. Fotoreportaże pozwalają upamiętnić przebieg całego dnia. W odróżnieniu od pozowanych zdjęć w plenerze, w tym przypadku najważniejsze są rzeczywiste emocje i uchwycenie wszystkich ważnych chwil. Jest to niezwykła pamiątka ślubu. Nawet za wiele lat będziecie mogli znów przeżyć dokładnie ten wyjątkowy dzień minuta po minucie.

Nie musisz też wybierać pomiędzy pięknymi zdjęciami w plenerze a emocjonalnym fotoreportażem. Jedno nie wyklucza drugiego. Szczególnie że fotoreportaż zawsze wykonywany jest w dniu ślubu i wesela, natomiast zdjęcia w plenerze zazwyczaj przekładane są na inny, dogodny termin.

Profesjonalne podejście

Bardzo ważne jest także podejście fotografa. Zbyt nachalne wykonywanie zdjęć może onieśmielać gości oraz zepsuć dobrą zabawę. Dlatego też zawsze skrywam się na uboczu, by nie przeszkadzać parze młodej. W końcu w czasie wesela najważniejsza jest dobra zabawa.

Jestem także otwarta na pomysły związane ze ślubem i weselem. Spełnienie marzeń związanych z tym wyjątkowym dniem jest bardzo ważne. Dlatego chętnie zgodzę się na pewne modyfikacje oraz specjalne zdjęcia, które będą stanowić dla was wyjątkowo cenną pamiątkę. Jeśli masz jakieś życzenie lub marzenie, zadzwoń do mnie, a na pewno dojdziemy do porozumienia.

Ogromny bagaż doświadczeń, który przekłada się na piękne zdjęcia dla klientów

Obawiasz się, że wynajęty fotograf wykona niewyraźne zdjęcia lub oddane fotografie będą prześwietlone? Decydując na współpracę z nami, wybierasz pasjonatów, którzy kochają fotografię, a jednocześnie dysponują bogatym doświadczeniem. Warto przy tym zaznaczyć, że fotografia ślubna nie jest jedyną z naszych mocnych stron – szeroka gama oferowanych usług fotograficznych sprawia, że dostrzegamy wszystkie detale, które dla przeciętnego fotografa byłyby nie do zauważenia. To z kolei ma bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych przez nas zdjęć. Przy realizacji każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby uwiecznić to, co jest rzeczywiście ważne. Podczas sesji nasze głowy są pełne pomysłów, które zawsze realizujemy z pożądanym skutkiem.

Sprawdź także: śluby humanistyczne