Fotografia ślubna

Długo czekacie na ten dzień. Przygotowujecie się do niego miesiącami, jeśli nie dłużej. Zapraszacie wszystkie bliskie Wam osoby. Chcecie, żeby byli tam z Wami, żeby widzieli Was w tej chwili, w tych pięknych strojach słyszeli to, co będziecie sobie przysięgać. Ten dzień pełen jest wzruszeń i radości, wzniosłych momentów, drobnych gestów. I oczywiście dobrej zabawy! Tańców, toastów, życzeń… Dzieje się tak dużo, a czas mija tak szybko!

Zdjęcia to zazwyczaj jedyne rzeczy, które przetrwają próbę czasu. Będziecie je przeglądać nie tylko wtedy, gdy spojrzycie wstecz i przypomnicie sobie dzień ślubu, ale także w deszczowy dzień za dziesięć czy dwadzieścia lat i uświadomicie sobie, jak szczęśliwi byliście w dniu ślubu.

DLACZEGO POWINNIŚCIE WYBRAĆ NAS?

Gwarantujemy, że nasz styl będzie nieformalny i naturalny, ale jednocześnie elegancki i wyrafinowany. W przeciwieństwie do wielu innych fotografów, którzy preferują inscenizację Waszych zdjęć w studio, my tworzymy portrety, które są żywe i pełne życia – wszędzie tam, gdzie znajdziemy piękną scenerię. Dołożymy wszelkich starań, aby zintegrować Was z otoczeniem, które znajdziemy, ponieważ lubimy opowiadać historie „romantycznych miejsc wokół nas”

Dla nas najważniejsze jest poznanie się nawzajem. Dopiero później zapada decyzja o dalszej współpracy.

Fotografia ślubna

Pozwól nam pokazać historię o tym, jak wyjdziesz na imprezę z narzeczoną, a wrócisz z Żoną.

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka. Wkracza on w nowy rozdział życia, tworzy własną rodzinę i ślubuje swoją wierność wybrance lub wybrankowi serca. Tak ważne chwile zasługują na właściwe upamiętnienie. Możliwości takie daje fotografia. Jednak samemu łatwo popełnić błąd. Dlatego lepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście. Sprawdź, co mogę Ci zaoferować i dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy w tym wyjątkowym dniu.

Fotografia ślubna to sztuka

Aby wykonać doskonałe zdjęcie, trzeba czuć to, co się widzi. Umiejętność fotografowania emocji i zapisywania ich w postaci obrazu to pewien talent, który trzeba posiadać. Można wykonać setki idealnych technicznie zdjęć, jednak dopóki nie będzie w nich emocji, będą to tylko puste grafiki. Profesjonalna fotografia ślubna polega na zapisaniu emocji malujących się na twarzach pary młodej i ich gości. To pokazanie radości tańczących biesiadników. Zdenerwowania panny młodej przed wejściem do kościoła. Wzruszenia rodziców dających błogosławieństwo. To do tych wspomnień warto wracać.

Gdy dzieje się bardzo dużo

W dniu ślubu dzieje się bardzo dużo i niełatwo nad tym zapanować, by upamiętnić każdą ważną chwilę. Ślub składa się między innymi z:

  • przygotowań pary młodej,
  • błogosławieństwa rodziców,
  • ceremonii ślubu,
  • składania życzeń,
  • pierwszego tańca pana i pani młodej,
  • krojenia tortu weselnego,
  • zabawy,
  • zdjęć grupowych.

Skupiając się na jednym aspekcie, łatwo przegapić inny, ważny moment. Jako zawodowy fotograf posiadam doświadczenie, które pozwala mi odnajdywać najważniejsze zdarzenia w czasie wesela. Wiem, które chwile są ważne dla pary młodej. Dzięki temu potrafię upamiętnić dla was to, co jest naprawdę ważne i do czego będziecie wracać przez kolejne lata, wspominając swój najszczęśliwszy dzień w życiu. Nie pozwól, by wśród zdjęć zabrakło jakichśkolwiek ważnych momentów. Postaw na profesjonalną fotografię ślubną.

Fotoreportaż

Fotografia ślubna to nie tylko setki zdjęć. To także pewna opowieść. Fotoreportaże pozwalają upamiętnić przebieg całego dnia. W odróżnieniu od pozowanych zdjęć w plenerze, w tym przypadku najważniejsze są rzeczywiste emocje i uchwycenie wszystkich ważnych chwil. Jest to niezwykła pamiątka ślubu. Nawet za wiele lat będziecie mogli znów przeżyć dokładnie ten wyjątkowy dzień minuta po minucie.

Nie musisz też wybierać pomiędzy pięknymi zdjęciami w plenerze a emocjonalnym fotoreportażem. Jedno nie wyklucza drugiego. Szczególnie że fotoreportaż zawsze wykonywany jest w dniu ślubu i wesela, natomiast zdjęcia w plenerze zazwyczaj przekładane są na inny, dogodny termin.

Profesjonalne podejście

Bardzo ważne jest także podejście fotografa. Zbyt nachalne wykonywanie zdjęć może onieśmielać gości oraz zepsuć dobrą zabawę. Dlatego też zawsze skrywam się na uboczu, by nie przeszkadzać parze młodej. W końcu w czasie wesela najważniejsza jest dobra zabawa.

Jestem także otwarta na pomysły związane ze ślubem i weselem. Spełnienie marzeń związanych z tym wyjątkowym dniem jest bardzo ważne. Dlatego chętnie zgodzę się na pewne modyfikacje oraz specjalne zdjęcia, które będą stanowić dla was wyjątkowo cenną pamiątkę. Jeśli masz jakieś życzenie lub marzenie, zadzwoń do mnie, a na pewno dojdziemy do porozumienia.

Fotograf na ślub humanistyczny

Zacznijmy od tego… czym jest ślub humanistyczny?

Śluby humanistyczne to uroczystości, w których zakochani ślubują miłość wyłącznie przed sobą – nie przed urzędnikiem, ani kapłanem. Choć w Polsce śluby humanistyczne nie niosą skutków prawnych, dla wielu par stanowią alternatywę dla tradycyjnego ślubu.
Prowadzony jest przez mistrza ceremonii tzw. Celebranta, który oprócz towarzyszenia młodej parze pomaga również w jej organizacji.

Dla kogo jest ślub humanistyczny?
Na śluby humanistyczne przeważnie decydują się osoby pragnące nieszablonowej oraz spersonalizowanej ceremonii. W tej formie zaślubin podkreślana jest przede wszystkim indywidualność młodej pary, przejawiająca się między innymi w samodzielnie ułożonej przysiędze zamiast gotowej formułki.

Jeżeli waszym marzeniem jest zorganizowanie ceremonii z większym rozmachem niż złożenie przysięgi w Urzędzie Stanu Cywilnego, a jednocześnie nie jesteście związani z żadnym kościołem, ani związkiem wyznaniowym, to ślub humanistyczny może być dla was doskonałą alternatywą.

Śluby humanistyczne

Warto, aby tak ważne chwile dla pary chcącej wyznać sobie miłość zostały uwiecznione przez fotografa, dlatego że tort zostanie zjedzony, kwiaty zwiędną, toasty zostaną wzniesione, a uwiecznione chwile na fotografiach zostaną z Wami na zawsze. Pomogą Waszym wspomnieniom wracać do tych wspaniałych chwil, które rozpoczęły waszą wspólną przyszłość!