Fotokutkowska

Monika

Cześć, bardzo się cieszę, że chcesz mnie poznać. Jestem Monika powiem pokrótce o mojej fotografii. Nie jestem typowym fotografem ślubnym czy typowym fotografem reklamowym, bądź wizerunkowym, albo jakimkolwiek innym. Czemu? Dlatego, że nie ograniczam się do jednego rodzaju fotografii.

Dziś robię Twoje wesele, a jutro będę fotografować wnętrza jakiegoś biura, bądź też biegać po planie klipu, albo wybierać studio do sesji produktowej, ewentualnie przygotowywać się do zajęć z młodzieżą. Ciężko mi było zebrać moje fotograficzne życie w jednym miejscu, tak żeby to było czytelne i atrakcyjne. Wierzę, że nam się to udało. Jeśli jakiegoś rodzaju fotografii nie widzisz na mojej stronie, a chcesz zrealizować swój pomysł napisz – kocham nowe wyzwania.

Prywatnie jestem totalnie zwariowaną osobą z mnóstwem szalonych przeżyć, mega dystansem do siebie oraz ogromnym poczuciem humoru. Poza fotografią kocham zwierzęta, szybką jazdę czym się da, a czasem żeby się wyciszyć wędkuję. Moją kolejną dużą miłością stały się różnego rodzaju gry planszowe, kocham w ten sposób spędzać czas ze znajomymi, a także poznawać nowych ludzi. Planszówki to najczęściej kupowany przeze mnie prezent dla moich bliskich i oczywiście dla siebie 😛 Od zawsze również ciągnęło mnie do podróżowania, chodzenia tam gdzie większość osób by nie poszła – to jest mój cel zobaczyć jeszcze więcej ciekawych miejsc, a także poznać zdecydowanie więcej super ludzi. Skoro już wiecie co lubię i co kocham czas opowiedzieć czego nie lubię. Otóż nie lubię się nudzić 🙂 dla tego robię wszystko by czasu na nudę nie było.

Co jeszcze o mnie … dużo by pisać po prostu spotkajmy się i zrealizujmy Twoje fotograficzne marzenie.

monika2 1
agata8

Agata

Od jakiegoś czasu w moim prywatnym i zawodowym życiu jest Agata. Ona nauczyła mnie podróżować po świecie i sprawiła, że z deski przesiadłam się na narty, a ja podzieliłam się z nią miłością do fotografii. To właśnie ona wykona dla Was projekt księgi, a zanim to zrobi będzie mi towarzyszyć na Waszym weselu. Biegać poprawiać sukienkę dbać o każdy najmniejszy szczegół, ale co najważniejsze sfotografuje wszystko to czego moje bystre oko nie zauważy bo co dwie pary oczu to nie jedna.

Agatka dodatkowo poza fotografią od kilkunastu lat zajmuje się szeroko rozumianą turystyką, jest najlepszym pilotem wycieczek, mam wrażenie, że była już wszędzie i wie o podróżowaniu wszystko. Oprócz pilotowania zajmuje się również organizacją różnego rodzaju wyjazdów. Ponadto poza fotografią i turystyką zajmuje się również ubezpieczeniami – co dla mnie jest totalnie czarną magią. Jak by tego było mało jest również instruktorem narciarstwa. Jednym zdaniem – jest to człowiek od zadań specjalnych numer do Agaty znajdziecie w zakładce kontakt

Współpracujemy z: