Fotografia dla dorosłych

Zaczynając od genezy: dlaczego zajęłam się fotografią aktu?

Tak naprawdę to mam wrażenie, że akt znalazł mnie. Wcale nie prosiłam się o rozbierane sesje w plenerze czy w studio. Dość dziwnym biegiem wydarzeń zrobiłam pierwszą sesję i poczułam to coś, które czuję do dziś! 

W ramach sesji aktu wykonuję sesje sensualne, zakryte i odkryte. Nie zamykam się na żadną ewentualność, jednak mam też swoje granice, których nie przekraczam. Wykonuję zarówno sesje aktu kobiecego jak i aktu męskiego.

Miejsce wykonania sesji jest uzależnione od modelki lub modela. Może być to studio, plener lub ciekawy w wystroju apartament. Sama kwestia przestrzeni jest ważna, ale nie narzucam żadnych ram współpracy. Po prostu, dla mnie jest najważniejsze samopoczucie modelki lub modela podczas sesji.

Jest kilka spraw, o które proszę przed przystąpieniem do sesji. Pierwszą, bardzo ważną kwestią jest wybór lokalu. Ma on nie tylko odpowiadać mnie, jako fotografce, ale przede wszystkim parze. Wystrój czy też wielkość wnętrza mają wpływ na atmosferę podczas sesji! Im więcej przestrzeni, która cieszy oko tym lepiej. Sesje erotyczne to klimat, a klimat najlepiej powstaje w miejscu, które nam odpowiada.

Często pytacie mnie co macie wziąć ze sobą.

Odpowiadam, że wszystko co może umilić Wam te intymne chwile. Nie zabieram ze sobą gadżetów erotycznych do sesji. To by było zresztą trochę dziwne i na pewno niehigieniczne. Tak więc im więcej Waszych gadżetów – bielizny, korków analnych, pejczy, kajdanek lub czegokolwiek innego tym lepiej dla zdjęć i znowu – dla atmosfery. Przede wszystkim to Wy macie się czuć swobodnie!

Czego się wystrzegać ?

No właśnie, są też sprawy, których należy się wystrzegać lub ograniczyć, a jedną z takich spraw jest… alkohol. Oczywiście, zachęcam pary do jednego, dwóch drinków lub lampek szampana, ale co za dużo to nie zdrowo. Zresztą, jestem przekonana, że taka ilość w zupełności wystarczy. Poza tym sesje erotyczne nie wymagają wielu wspomagaczy. Największym z nich jest Wasze pożądanie.